Contact

Chiro Herenthout beschikt over een fantastisch heem maar om praktische redenen verhuren wij niet.
De onderstaande contactpersonen kunnen u daar dan ook niet bij helpen. Dank bij voorbaat!

Hoofdleiding jongens

Jarik Torfs
mail: jarik.torfs@telenet.be
gsm: 0468/17.90.22

Volwassen Begeleider jongens

Jan Torfs
mail: jan.torfs@telenet.be
gsm: 0497/54.52.77

Hoofdleiding meisjes

Jitse Bernaerts
mail: jitse.bernaerts@gmail.com
gsm: 0470/07.07.39

Volwassen Begeleiding meisjes

Kathleen Celis
mail: kacelis@hotmail.com
gsm: 0497/68.69.58

Voorzitters oudercomité

Elien Meurs  
mail: elien_meurs@hotmail.com
gsm: 0474/39.60.47

Bram Veris
mail: bram_veris18@hotmail.com
gsm: 0479/33.88.54

Lokaalgegevens

Chiro Herenthout
Bouwelsesteenweg 86
2270 Herenthout